LabyrintCon 7 - 24.11.

Citace triumvira DejFa: "Zima
klepe na dveře a je opět čas zbořit kus Prahy, poslechnout si našeho guru (tentokrát čtoucího fungl novou, dosud nepublikovanou povídku!!!), věnovat pozornost Otomarovi Dvořákovi, který nám také nějakou tu knižní novinku představí a smát se Tomášovi Němcovi, který z božské pozice šéfredaktora Pevnosti spadl mezi nás, prosté smrtelníky. A jako vždy, možná přijde i Wůdy.
"

Ano, přátelé, je to tak, 24. listopadu od 18:00 v pražské restauraci U Karlínského přístavu je plánován v pořadí již sedmý (!!!) LabyrintCon. Co na něm můžete čekat? 

Především povídání u piva či limonády s lidmi stejné krevní skupiny, tj. milovníky městské a současné fantasy, a přispěju i já se svými hosty.

Zatím mám potvrzeného Otomara Dvořáka a Tomáše Němce, ale určitě dorazí i mnoho dalších zajímavých lidí, kteří se fantastikou živí nebo alespoň přiživují ;-)) Podle jejich potvrzování budu článek aktualizovat.

LabyrintCon je víc povídání u piva, než přednáškový maraton, je ale vhodný k poznání dalších, podobně postižených individuí, stejně tak si užijete diskuze s autory či redaktory v kuloárech. Předpokládaný začátek je v 18:00 a konec podle chuti, většinou následuje noční afterparty v některém z nonstopů, ale tohle se plánovat nedá. 

Pokud návštěvy potvrzované na FB stránce Pavel Renčín fans překročí kapacitu, je možné, že se místo ještě změní. 

Těšíme se na vás! Pavel a spol. 

tematický obrázek

Anketa

Shout Box

Rail Balco: Hezky Yenn, jen tak dál! :)) (tyhle chaty v shoutboxu s roční pauzou mě strašně baví :)))
Yenn: Raile, vítězíš ale jsem to v patách ;) 8 let 25 týdnů!
Rail Balco: DEJFE 8 let 28 tejdnu!!! nemas nedas nesnaz se!!
Jajoch: Tady je ale velmi mrtvo. Chápu, že k tomu obálka Vězněné takřka vyzývá, ale... nemělo by se tu něco dít? :)
Pavel Renčín: Ahoj Jajochu. Už několikrát jsem chtěl odepsat, tak snad aspoň po té strašné době :) - ANO, další román je skoro hotový!
Jajoch: Po dlouhé době jsem sem zavítal... přidám se k obecnému chlubení se: 7 let a 4 týdny...:) Pavle, pracuješ teď na něčem?
poky.mn: 6let a 24 týdnů :oD
erumoico: 6 let 12 týdnů :)
Rail Balco: hahaa dejfe, dohanim te! 5 a 45 tydnu!
DejF: 6 let 4 týdny, už je to sice pár let trochu jako klinická smrt, ale stejně se cítím starej :-)

RSS kanál

Syndikovat obsah

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.
(c) Pavel Renčín 2007