LabyrintCon 2012

Ahoj, čtenáři,

tak jsem se zase jednou vrátil z nemocnice, kde jsem strávil minulý týden na opraci kolene (pro pamětníky: toho druhého - aneb neoriginálně sportem k invaliditě), a všiml jsem si, že pokud chceme i letos uspořádat naše tradiční setkání, je nejvyšší čas začít to trochu organizovat. ;-)

Jako ideální měsíc pro LabyrintCon vidím jednoznačně listopad. Prostor opět zajistím, nějaký pěkný, s dobrým pivem a rozumnými cenami, ideálně oddělený salon pro... kolik asi? Minule nás bylo v jednu chvíli něco přes padesát, nepletu-li se... uvidím tedy, jaké budou výhledy, a podle toho vyberu prostor.

Přestože jsem poslední román publikoval vloni v listopadu (Věk nenávisti, Městské války 3) a od té doby jsem žádný nový nenapsal, neznamená to, že bych nepsal vůbec. V průběhu roku vzniklo několik povídek - jedna z nich bude v příštích dnech vycházet v antologii Krvavá čest (jmenuje se Hněv boží) a další dvě jsou teď ve fázi dokončování. Podělím se tedy s vámi o tyto novinky, a navíc bych vám rád přečetl úplně novou povídku, která dosud nevyšla a ani nevím, jestli vyjde pro širokou veřejnost. Dokončil jsem ji včera a mám z ní sakra dobrý pocit, je to takový mix hrdiny ála Šerloka Holmese a Městských válek... Co říkáte, mohlo by vás to zajímat? ;-)

Kromě toho přemýšlím ještě nad jedním úplně novým projektem, který se měl původně rozjet už od září, ale kvůli komplikacím v práci i se zdravím, jsem to musel pozdržet. Bude se jednat o něco nového, s čím zatím nemám žádné zkušenosti, ale mohlo by to mě i vás bavit. Tak si ještě chvilku budu hrát na tajemného a třeba to probereme na LabyrintConu, pokud to do té doby nerozjedu.

Myslím, že jako výkop by to mohlo stačit.
Řekněte, co byste rádi viděli, slyšeli, dozvěděli se, koho byste rádi potkali, případně o jaké hosty z oblasti psaní byste měli zájem, a můžeme začít akci připravovat. Stejně tak bychom měli začít hledat termín. Já sám se nejvíc těším na setkání s vámi, a je mi v podstatě jedno, jak bude akce vypadat. Vloni jsem si to fakt moc užil.

Těším se na komentáře, Pavel

Komentáře

my pražští

můžeme kdykoli, muhaha :-) ideálně samozřejmě v nějaký den, kdy se nevstává do práce :-) tento Triumvir se oficiálně těší.

I mimopražští

Do Prahy to mám kousek, takže můžu dorazit prakticky kdykoliv. Listopad vyhovuje, ovšem pátek nebo sobota by byla ideální.

Navrhuju ještě před conem navštívit památník městských válek v Havlíčkových sadech. Ideálně z toho udělat další tradici vedle Labyrintconu samotného :~)

Původně jsem plánoval, že předvedu další kus opery, ale zatím není moc co předvádět, takže to vidím spíš někdy na konec roku. Ale kdo ví... nechte se překvapit.

Těším se!
----
The world we live in is another skalds dream in the shadows...

:-)

No já už se moc těším. Nápad potkat se předtím v Havlíčkových sadech je super. Mohli bychom to zahájit takto outdoorově, zvlášť pokud se uvolí i náš šaman Otomar :))
Jinak na FB běží anketa a datum zatím vypadá na 24. listopadu! :)

...

Tak to je škoda... 24. budu ve Zlíně na Winter Masters of Rock (lístek mám koupený dlouho dopředu). Ale jestli to vyhovuje většině, tak ať. Osobně bych byl radši za soboty 10. a 17., ale doteď mi všechny LabyrintCony vycházely, takže to jednou přijít muselo.
----
The world we live in is another skalds dream in the shadows...

Eh

to je tedy škoda, Yenne, ale vypadá to, že to je zatím nejpreferovanější termín. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Zdravím sektu!

Výroční sraz v Grébovce by byl fajn, ale ona je teď ve fázi celkové rekonstrukce. K místu, kde byl pomník, lze sice shora proniknout, ale náš pamětihodný symbol už bohužel zmizel. Byl tam ještě dva měsíce poté (osobně jsem kontroloval), ale pak najednou zmizel! Možná ho má nějaký Hluchý doma jako trofej :-)

tematický obrázek

Anketa

Shout Box

Rail Balco: Hezky Yenn, jen tak dál! :)) (tyhle chaty v shoutboxu s roční pauzou mě strašně baví :)))
Yenn: Raile, vítězíš ale jsem to v patách ;) 8 let 25 týdnů!
Rail Balco: DEJFE 8 let 28 tejdnu!!! nemas nedas nesnaz se!!
Jajoch: Tady je ale velmi mrtvo. Chápu, že k tomu obálka Vězněné takřka vyzývá, ale... nemělo by se tu něco dít? :)
Pavel Renčín: Ahoj Jajochu. Už několikrát jsem chtěl odepsat, tak snad aspoň po té strašné době :) - ANO, další román je skoro hotový!
Jajoch: Po dlouhé době jsem sem zavítal... přidám se k obecnému chlubení se: 7 let a 4 týdny...:) Pavle, pracuješ teď na něčem?
poky.mn: 6let a 24 týdnů :oD
erumoico: 6 let 12 týdnů :)
Rail Balco: hahaa dejfe, dohanim te! 5 a 45 tydnu!
DejF: 6 let 4 týdny, už je to sice pár let trochu jako klinická smrt, ale stejně se cítím starej :-)

RSS kanál

Syndikovat obsah

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.
(c) Pavel Renčín 2007